Здолбунівська РДА

Із заявами на отримання земельних ділянок звернулося 5 тис учасників АТО
Дата: 11.01.2016
Тема:


…..2580 дозволів вже надано на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 375 гектарів.
…..Про це повідомили в головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області.
…..За словами фахівців, учасники АТО планують використовувати землю під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 1581 ділянку площею 157 гектарів, для ведення садівництва 808 ділянок площею 84,9 гектарів і 191 земельну ділянку площею 133,3 гектари – для ведення особистого селянського господарства.
…..Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося майже 5 тисяч захисників Батьківщини.
…..Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному 1473, Рівненському – 910, та Здолбунівському районі – 395. Усі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку.

…..Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.


Це стаття опублікована на сайті: http://zdolbun.gov.ua
Посилання на цю статтю: http://zdolbun.gov.ua/index.php?name=News&op=article&sid=6097