Здолбунівська РДА
Реєстрація або вхід Реєстрація або вхід Головна | У вибране | Зробити домашньою
Навігація
ГоловнаГоловна
Актуальні темиАктуальні теми
ЗмістЗміст
РекомендуватиРекомендувати
Питання та відповідіПитання та відповіді
НовиниНовини
ОпитуванняОпитування
ФайлиФайли
ІнформерІнформер
Герої не вмирають!
Топ-15 цілющих джерел
Здолбунівщина туристична
Енергозбереження
Правова допомога
Інвестиції
Гаряча лінія
Цвет фона

Підвищення зайнятості осіб з інвалідністю
Всі
images/news/Zdolbuniv_RCZ.JPG
…..З нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів Здолбунівський районний центр зайнятості провів у листопаді низку заходів, спрямованих на підвищення зайнятості осіб з інвалідністю.
…..З метою надання соціальних послуг сільському населенню, 12 листопада 2015 року відбулася Виїзна акція центру зайнятості уСпасівську сільську раду, за участю представників соціальних служб району, згідно графіку виїздів «мобільного соціального офісу».
…..Фахівець центру зайнятості Вікторія Кулеша ознайомила присутніх із розширеною інформацією про послуги служби зайнятості, зокрема про можливості відкриття власної справи у сільській місцевості та професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості, у тому числі на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Також Вікторія Анатоліївна поінформувала учасників заходу про актуальні наявні вакансії району, області та за її межами.
…..До Виїзної акції приєдналися спеціалісти Рівненськогоміського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Мазурець Ольга Володимирівна та начальник відділу попередньої роботи з громадянами Маланчук Ірина Віталіївна проінформували присутніх про послуги центру, у тому числі про надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально вразливій категорії громадян у цивільних та адміністративних справах для представництва інтересів у суді.
Докладніше | Дата: 03.12.2015 | Розмістив: Здолбунівський РЦЗ | Прочитано: 107 Надрукувати статтю  Відправити другові
Подолання проблеми безробіття
Всі
images/news/podolannia bezrobittia molodi.JPG
…..Безробіття молоді на сьогоднішній день є дуже актуальною проблемою. Щорічно на ринок праці виходить велика кількість випускників шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Юнакам і дівчатам після закінчення навчання, як правило, дуже важко влаштуватися на роботу.
…..Безробіття молоді – соціально-економічне явище, при якому працездатна молодь перебуває в пошуках роботи та готова приступити до неї, але не може реалізувати своє право на працю, чим втрачає основні засоби до існування.
…..Молодь – це головний стратегічний резерв суспільних реформ, які не можуть здійснюватися без виходу на якісно новий рівень розвитку суспільства. Невикористаний потенціал має вирішальне значення для багатьох держав, що розвиваються, з великим відсотком молоді серед населення. Молодь має досить великі та суттєві переваги, порівняно з іншими віковими категоріями працездатного населення. У молодих людей найбільш тривалий період майбутньої працездатності, кращі показники фізичного здоров’я та витривалості, порівняно високий загальноосвітній рівень, найбільша професійна та міграційна мобільність. Водночас, молоді люди більше за інші вікові групи страждають через відсутність роботи.
Докладніше | Дата: 03.12.2015 | Розмістив: Здолбунівський РЦЗ | Прочитано: 133 Надрукувати статтю  Відправити другові
Виплата одноразової грошової допомоги волонтерам
Всі
images/news/volonteri ATO.jpg
…..Постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 604 «Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту» затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту.
Докладніше | Дата: 03.12.2015 | Розмістив: УСЗН | Прочитано: 94 Надрукувати статтю  Відправити другові
Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів
Всі
images/news/byudget.jpg
…..Управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області звертає увагу розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів.
…..Наближається закінчення бюджетного року. Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільш питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області, мають місце договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти.
…..У зв’язку з зазначеним та з метою рівномірного навантаження на бюджет, управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт і послуг та забезпечити у цей період рівномірне та своєчасне подання до управління документів на їх оплату, не залишаючи значний обсяг неоплачених документів на останні дні року та провести аналіз отриманих субвенцій з інших бюджетів та в разі їх невикористання провести своєчасне повернення в ті бюджети з яких вони надходили. Такі заходи дозволять уникнути в кінці бюджетного року високої робочої напруги на працівників управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області та створять умови для ефективної взаємодії між клієнтами та Казначейством.

…..Звертаємо увагу, що відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду.
Докладніше | Дата: 03.12.2015 | Розмістив: Казначейська служба | Прочитано: 114 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відбувся семінар «Жінка на ринку праці»
Всі
images/news/seminar dlia jinok.JPG
…..Роль жінки в українському суспільстві різнобічна. Жінка не тільки виступає активною учасницею суспільних процесів, а й виконує важливі функції материнства, виховує підростаюче покоління, впливає на життя сім’ї. Проте становище жінки в Україні на даному етапі викликає занепокоєння у всіх, кому це небайдуже. Жінки перебувають у гіршому економічному становищі у порівнянні з чоловіками та стикаються із серйозною дискримінацією, особливо на ринку праці. Нажаль, необхідно зазначити, що суто "жіночими" сферами діяльності в Україні стали саме ті, де рівень оплати праці поки що залишається невисоким. Жінкам, що втратили роботу, важко знайти її знову. Особливо гостро ця проблема постає для осіб, які вперше шукають роботу, які мають дітей дошкільного або молодшого шкільного віку, для жінок передпенсійного віку.
…..На ринку праці, як і на будь-якому іншому ринку, активно діють дві сторони: покупці і продавці. Як правильно пропонувати свої послуги роботодавцям та як уникнути помилок, які припускають жінки під час пошуку роботи? Ці та інші болючі питання обговорювалися із учасницями семінару з метою формування впевненості у собі, у майбутньому та підвищення мотивації до праці.
…..Про послуги служби зайнятості – як один з основних шляхів вирішення питання зайнятості присутнім детально розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус: про наявні актуальні вакансії району та регіону, про можливість професійного навчання на курсах служби зайнятості, у тому числі здобуття професій для самозайнятості..
Докладніше | Дата: 02.12.2015 | Розмістив: Здолбунівський РЦЗ | Прочитано: 152 Надрукувати статтю  Відправити другові
Тим, кому за…
Всі
images/news/seminar dlia tih komu za 55.JPG
…..Для людини старшого віку дуже складним виявляється перехід від стану максимальної активності, бурхливої діяльності до її поступового зниження, особливо якщо цей перехід настає раптово внаслідок втрати роботи. Вирішення цієї проблеми ускладнюється через такі причини, як ідентифікація себе з професійною діяльністю, відчуття дискримінації під час прийняття на роботу або навчання, пропозиціях роботи з нижчою заробітною платою та фаховим статусом.
…..Одним із найголовніших способів конструктивного переживання ситуації втрати роботи –активний пошук нової. Важливе значення має уміння вдало презентувати себе на співбесідах у процесі працевлаштування. Людям, які володіють актуальними на ринку праці професійними навичками, простіше віднайти підходящу роботу в порівнянні з тими, хто має недостатню або застарілу підготовку, тому підвищення кваліфікації та перенавчання є важливим компонентом успішного працевлаштування в зрілому віці.
…..Тому у Здолбунівському районному центрі зайнятості 1-го грудня відбувся семінар для осіб старше 55 років.Учасників семінару ознайомили з актуальними вакансіями та можливостями професійного навчання на курсах служби зайнятості.
Докладніше | Дата: 01.12.2015 | Розмістив: Здолбунівський РЦЗ | Прочитано: 76 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відбулись змагання з шашок та дартсу
Всі
images/news/zmagannnia z shashok.jpg
…..30 листопада 2015 року відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації за підтримки районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 6 відбулись змагання з шашок та дартсу серед юнаків та дівчат з особливими потребами 1999-2005 років народження з нагоди відзначення міжнародного Дня інвалідів. У змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл за №№ 1, 3, 5, 6, Мізоцького НВК та Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
…..У молодшій віковій групі серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. 1 місце виборола учениця 6 класу Мізоцького НВК Вільчик Роксолана, 2 місце посіла учениця 6 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 Баранова Іванна та 3 місце у учня 6 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Апонова Миколи. У старшій віковій групі 1999-2002 р.н. впевнено отримала перемогу учениця 10 класу Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Супільняк Єлизавета, 2 місце учень 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №5 Кравчук Віктор та 3 місце учень 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 1 Грабік Тимофій.
…..У змаганнях з дартсу усі учасники змагались в одній віковій групі та найвлучнішою стала наймолодша учасниця змагань Вільчик Роксолана, яка посіла 1 місце, 2 місце в учениці 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Грязнової Олени та бронзову медаль отримав Кравчук Віктор.

…..Усі переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та призами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Докладніше | Дата: 01.12.2015 | Розмістив: Відділ молоді | Прочитано: 134 Надрукувати статтю  Відправити другові
Великий бокс в Здолбунові!
Всі
images/news/turnir_z_boxu_u_Zdolbunovi.jpg
…..27-29 листопада 2015 року в Здолбунові пройшла Відкрита першість РОК ДЮСШ № 2 «Спартак» з боксу «Юний Спартаківець» серед юнаків та дівчат 1999-2006 років народження. Це вже другий по рахунку турнір з початку навчального року. У змаганнях прийняли участь команди з міст Рівне, Нетішина, Славути, Костополя, сіл Копиткове та Грем`яче. Прийняла активу участь у змаганнях і Здолбунівська команда.
…..Поєдинки були запеклими та видовищними а результати достойними: бронзовими призерами турніру стали Бутенко Максим, Шолудько Віталій, Барташ Арсен; срібними – Ющук Станіслав, Супрунюк Іван, Дещинський Олександр. Чемпіонами турніру стали Семенюк Михайло, Квікал Назар, Корнілов Валентин, Харчук Петро, Тищенко Андрій та Харчук Діма. Всі чемпіони провели напружені фінальні поєдинки.
…..Взагалі у Здолбунівській секції боксу вже є чотири першорозрядникі та чотири чемпіони області 2015 року в різних вагових категоріях. Юні боксери тренуються під керівництвом досвідченого тренера, кандидата в майстри спорту з боксу, Мазура Віктора Петровича, який вже 28! років тренує дітей нашого міста.
Докладніше | Дата: 01.12.2015 | Розмістив: Відділ молоді | Прочитано: 144 Надрукувати статтю  Відправити другові
Привітання до Дня працівників прокуратури
Всі
Шановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

…..Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.
…..Тож бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

З повагою,
Голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук
Докладніше | Дата: 01.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 68 Надрукувати статтю  Відправити другові
Щодо перерахунку нарахованих сум ЄСВ
Всі
…..Здолбунівська ОДПІ нагадує, що нормами Закону України від 17.09.2015 року №704 перенесено підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати з 1 грудня на 1 вересня 2015 року. Розмір мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2015 року становить 1378 грн. Відповідно розмір мінімального страхового внеску за ІІІ квартал 2015 року становить 1323,47 грн.
…..У разі, якщо підприємством за період з 1 вересня 2015 року було здійснено нарахування єдиного внеску виходячи з мінімальної заробітної плати, що становила 1218 грн., таке підприємство повинно здійснити донарахування єдиного внеску виходячи з мінімальної заробітної плати, що становить з 1 вересня 1378 грн.
…..Також необхідно провести перерахунок максимальної величини бази нарахування при розрахунку єдиного внеску на суми допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, оплати відпускних, період яких більше одного місяця, та нарахування проводились до 01.09.2015 року.
…..За період з 1 вересня 2015 року платники повинні здійснити перерахунок нарахованих сум єдиного внеску та відобразити такі суми у звітності з ЄСВ за жовтень – грудень 2015 року.
Докладніше | Дата: 30.11.2015 | Розмістив: Здолбунівська ОДПІ | Прочитано: 84 Надрукувати статтю  Відправити другові
Всього 3215 на 322 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 322 ] [>>]
Допомога учасникам АТО
Реалізація проектів будівництва
Здолбунівський ЦНАП
Соціальний захист
Реформи
Будьте пильними!


Прийом громадян


Закупівля
Громадська рада
Головна | Статті | Теми | Зміст


Генерація сторінки: 0.086 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.069 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.