Здолбунівська РДА
Реєстрація або вхід Реєстрація або вхід Головна | У вибране | Зробити домашньою
Навігація
ГоловнаГоловна
Актуальні темиАктуальні теми
ЗмістЗміст
РекомендуватиРекомендувати
Питання та відповідіПитання та відповіді
НовиниНовини
ОпитуванняОпитування
ФайлиФайли
ІнформерІнформер
Герої не вмирають!
Топ-15 цілющих джерел
Здолбунівщина туристична
Енергозбереження
Правова допомога
Інвестиції
Гаряча лінія
Цвет фона

Всесвітній день захисту прав людини
Всі
images/news/denZahPrav.jpg
10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права та свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканість, свободу совісті та інші).
Докладніше | Дата: 10.12.2015 | Розмістив: Здолбунівське районе управлінн | Прочитано: 140 Надрукувати статтю  Відправити другові
Семінар для безробітних учасників АТО
Всі

В рамках Всеукраїнської декади зайнятості для учасників антитерористичної операції у Здолбунівському районному центрі зайнятості 08 грудня відбувся семінар для безробітних - учасників АТО.У заході, на запрошення центру зайнятості, взяли участь представники установ та організацій, які надають послуги даній категорії населення. Начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Ковтонюк Вікторія Миколаївна розповіла про комплекс надання послуг, види допомог та пільг учасникам АТО та членам сімей учасників АТО згідно «Закону України про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; заступник начальника - начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Лещенко Наталія Семенівна поінформувала про зміни у пенсійному законодавстві щодо цієї категорії осіб, умови нарахування страхового стажу особам, які отримували грошове забезпечення під час проходження строкової військової служби; заступник військового комісара, начальник відділення комплектувань Здолбунівського районного військового комісаріату Мартинюк Руслан Олександрович нагадав присутнім про послуги установи, про діюче законодавство щодо умов проходження військової служби за контрактом; провідний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стерник Тетяна Василівна поінформувала про можливості надання соціальної та психологічної підтримки учасникам; керівник громадської організації «Здолбунівська сотня самооборони» Пшеничний Юрій Володимирович розповів про завдання організації, про зроблену допомогу для військовослужбовців, які служать в АТО, та для тих, хто вже повернувся; керівник Здолбунівської спілки учасників бойових дій та АТО (УВО) Багамедов Валерій Расулович поінформував присутніх про створення спілки, її завдання та мету, розповів про зроблену роботу та повідомив контактні телефони; начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мазурець Ольга Володимирівна проінформувала присутніх про послуги центру, у тому числі про надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально вразливій категорії громадян у цивільних та адміністративних справах для представництва інтересів у суді; координатор та юрист громадської приймальні Української Гельсінської спілки прав людини в м. Рівне Цип’ящук Марія розповіла про роботу приймальні, яка надає безоплатну юридичну допомогу, у тому числі підготовку та подачу документів для вирішення актуальних питань щодо прав на пільги особам, які брали участь у антитерористичних операціях.

Докладніше | Дата: 08.12.2015 | Розмістив: ЗРЦЗ | Прочитано: 193 Надрукувати статтю  Відправити другові
Державна підтримка учасникам АТО та демобілізованим військовослужбовцям
ВсіДержавна підтримка учасникам АТО

Ринок праці відображає більшість політичних та соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі. Одним із напрямків служби зайнятості в сучасних умовах є допомога демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО щодо працевлаштування на ринку праці та їх соціальна адаптація до мирного життя.

Здолбунівський районний центр зайнятості спрямовує свою роботу на сприяння у працевлаштуванні демобілізованих військовослужбовців шляхом надання їм адресних соціальних послуг, серед яких підбір підходящої роботи, профорієнтація, професійне навчання за актуальними на місцевому ринку праці професіями, сприяння у започаткуванні власної справи.

Перспектива стати підприємцями завжди цікавить молодих людей, адже власний бізнес – це шлях до фінансової стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Одним із таких військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО, є колишній безробітний, а сьогодні приватний підприємець, Гаврилюк Микола Федорович, який звернувся у Здолбунівський районний центр зайнятості за кваліфікованою допомогою спеціалістів у працевлаштуванні.

Докладніше | Дата: 08.12.2015 | Розмістив: ЗРЦЗ | Прочитано: 179 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відкрили пам'ятну дошку Герою АТО
Всі
images/news/andiyBrik
…..6 грудня 2015 року в селі Дермань Друга на фасаді Дерманського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" було відкрито меморіальну дошку пам’яті загиблому Герою АТО Андрію Бріку. Андрій Брік був призваний до лав Збройних Сил України у лютому цього року, служив у 130 окремому розвідувальному батальйоні.
…..У ніч з 7 на 8 червня в результаті бойового зіткнення з ворожою диверсійно-розвідувальною групою у с. Гречишкине Новоайдарського району на Луганщині боєць, отримавши смертельне поранення, загинув.
…..З нагоди відкриття меморіальної дошки учні та вчителі місцевої школи, представники районної влади, громадськість поклали квіти та вшанували пам'ять полеглого за незалежність України героя.

Докладніше | Дата: 07.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 123 Надрукувати статтю  Відправити другові
Вітання з Днем місцевого самоврядування в Україні
Всі
images/news/z dnem miscevogo samovriaduvannia v ukraini.jpg
Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні!

…..Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.
…..З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім’я розквіту рідного краю.
…..Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра, достатку та мирного неба над головою.

З повагою,
в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Л.Власюк
Докладніше | Дата: 07.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 135 Надрукувати статтю  Відправити другові
Привітання з днем Збройних Сил України
Всі
images/news/z dnem zbroynih sil ukraini.jpg
Дорогі захисники Вітчизни!
Сердечно вітаю Вас із Днем Збройних Сил України.

…..У цей нелегкий для України час на наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, захищаючи її незалежність та територіальну цілісність.
…..Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі.
…..З нагоди свята, бажаю всім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Л.Власюк
Докладніше | Дата: 06.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 112 Надрукувати статтю  Відправити другові
Вітання із Міжнародним днем волонтера
Всі
images/news/z dnem volontera.jpg
Шановні волонтери!

…..17 грудня 1985 року резолюцією Генеральної асамблеї ООН було проголошено Міжнародний день волонтера. З того часу, уряди, система ООН та громадські організації приєдналися до святкування дати 5-го грудня. Кожного року волонтери в усьому світі відзначають цю подію. Головною метою цього дня є визнання зусиль волонтерів та їхнього внеску у розвиток суспільства.
…..З кожним роком на Здолбунівщині з більшою активністю поширюється волонтерський рух, розширюється розуміння цінності та значення волонтерської діяльності. Усі ми об’єднались у ці важкі, непередбачені часи. Лихо, що прийшло в нашу домівку, згуртувало кожного свідомого громадянина країни. Будь-то пенсіонер чи старшокласник – усі бажають внести свій вклад в щасливе майбутнє. Допомога бійцям АТО стала пріоритетною задачею кожного, кому не байдужа наша країна, наші люди.
…..Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за безкорисливу працю на благо процвітання і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.

З повагою,
в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Л.Власюк
Докладніше | Дата: 05.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 83 Надрукувати статтю  Відправити другові
Привітання до Дня працівників статистики
Всі
images/news/0000001.jpg
Шановні працівники статистики!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Статистична діяльність створює перевірену й важливу інформаційну базу для потреб загальнодержавного та регіонального управління, розробки програм сталого соціально-економічного розвитку, дає можливість відстежувати основні тенденції суспільно важливих явищ.
Упевнений, що працівники статистики і надалі добре справлятимуться із поставленими завданнями, демонструючи глибокі фахові знання, досвід, відданість своїй професії.
Бажаю Вам, вашим рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та нових трудових досягнень!

З повагою,
в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Л.Власюк
Докладніше | Дата: 05.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 68 Надрукувати статтю  Відправити другові
МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС
Всі
Управління соціального захисту населення повідомляє, що 10 грудня 2015 року в приміщенні Глинської сільської ради о 10год. відбудеться прийом громадян у виїзному «мобільному соціальному офісі».
Докладніше | Дата: 04.12.2015 | Розмістив: УСЗН | Прочитано: 157 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відкрили пам'ятну дошку Герою АТО
Всі
images/news/0034.jpg
…..3 грудня 2015 року у місті Здолбунів на фасаді загальноосвітньої школи № 3 було відкрито меморіальну дошку пам’яті загиблого героя АТО Павла Петренка, позивний «Бані», який народився саме в цей день. Павло загинув 29-го серпня 2014 року, під час виходу з Іловайського котла з с. Многопілля до с. Червоносільське. Павло стріляв з кулемету «Джесіка», дістав дві смертельні кулі в район серця. Тіло Павла було знайдено 29-го вересня 2014 року, пізніше його ідентифікували на підставі тестів ДНК. Павла поховали 4 квітня 2015 року у м. Здолбунів.
…..Усі небайдужі здолбунівчани, учні, вчителі школи, а також депутат Верховної ради України Олександр Дехтярчук, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, його заступник Микола Орлов, депутат Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула поклали квіти та вшанували пам’ять полеглого за незалежність України героя.

Фото
Докладніше | Дата: 03.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 123 Надрукувати статтю  Відправити другові
Всього 3215 на 322 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 322 ] [>>]
Допомога учасникам АТО
Реалізація проектів будівництва
Здолбунівський ЦНАП
Соціальний захист
Реформи
Будьте пильними!


Прийом громадян


Закупівля
Громадська рада
Головна | Статті | Теми | Зміст


Генерація сторінки: 0.109 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.094 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.