Здолбунівська РДА
Реєстрація або вхід Реєстрація або вхід Головна | У вибране | Зробити домашньою
Навігація
ГоловнаГоловна
Актуальні темиАктуальні теми
ЗмістЗміст
РекомендуватиРекомендувати
Питання та відповідіПитання та відповіді
НовиниНовини
ОпитуванняОпитування
ФайлиФайли
ІнформерІнформер
Герої не вмирають!
Топ-15 цілющих джерел
Здолбунівщина туристична
Енергозбереження
Правова допомога
Інвестиції
Гаряча лінія
Цвет фона

Прийом громадян у Білашеві
Всі
images/news/Bilashiv_1.jpg
…..14 грудня голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук відвідав Білашів із виїзним прийомом громадян. У сільську раду на прийом прийшло багато людей з різноманітними питаннями та проблемами. Працівники місцевого ФАПу запитували про індексацію зарплати медпрацівників.
…..Також місцеві жителі турбувались за лінії електропередач, а саме за сухі гілки, які давно не обрізались і можуть стати причиною аварії у негоду. Ще одним болючим питанням жителів Білашева стала дорога по вулиці Лісова та відсутність харчування дітей у сільській школі. На всі питання жителі Білашева отримали відповіді.
…..Одну жительку села турбувало питання субсидії. Із головою РДА на прийом поїхав представник Управління соціального захисту населення Тарас Клиновий, який і розповів про всі деталі оформлення та отримання субсидії.
…..Після прийому голова Здолбунівської райдержадміністрації відвідав Білашівську школу, де поспілкувався з педагогічним колективом. У Білашівській ЗОШ на 90% виконано ремонтні роботи, що фінансувались із Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету. На цей об’єкт було виділено 570 тис. грн.

…..Голова Здолбунівської РДА разом з депутатом районної ради Анатолієм Омельчуком, якого зустрів на виїзному прийомі, зробили перші начерки та обговорили план робіт на 2016 рік у Білашеві.
…..Також голова відвідав місцевий садочок та сільський клуб, де триває активна підготовка до новорічних святкувань.

Докладніше | Дата: 14.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 75 Надрукувати статтю  Відправити другові
Сьогодні Україна вшановує ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Всі
images/news/denj likvidatora.jpg
…..26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварія на Чорнобильській АЕС (ЧАЕС). 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» було надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.
…..У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що увійшла в число найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей - пожежники, військовослужбовці, енергетики-атомники, інженери-конструктори, будівельники, прості робітники і колгоспники, в екстреному порядку мобілізовані радянським керівництвом на усунення наслідків аварії. Цим людям (їх, за найскромнішими підрахунками, було не менш 90 тисяч чоловік) довелося гасити пожежу після вибуху, виконувати роботи з дезактивації приміщень і проммайданчика станції та забруднених територій навколо неї, проектувати і будувати об«єкт «Укриття», готувати і здійснювати післяаварійний пуск блоків ЧАЕС.
Докладніше | Дата: 14.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 102 Надрукувати статтю  Відправити другові
Стан введення в експлуатацію житла
Всі

За даними Головного управління статистики у Рівненській області за 9 місяців 2015 року в Здолбунівському районі введено в експлуатацію житло загальною площею 4831 метр квадратний, що становить 151,5% до показника відповідного періоду минулого року.

Докладніше | Дата: 11.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 120 Надрукувати статтю  Відправити другові
Індивідуальне житлове будівництво у сільській місцевості «Власний дім»
Всі

З 2010 року в Здолбунівському районі діє програма підтримки індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім».

Згідно даної програми обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі громадянам України, які постійно проживають або переселяються на постійне проживання в сільську місцевість, будують, купують об’єкти кредитування в сільській місцевості, працюють на підприємствах та в установах що функціонують у сільській місцевості, займаються особистим селянським господарством надаються кредити на будівництво, реконструкцію та купівлю житла, а також на газифікацію сільської садиби, підведення електрики та водопостачання.

Станом на 01.11.2015 обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі заключено угоди на кредитування жителів району на загальну суму 290,0 тис.грн., зокрема:

- на завершення будівництва житлового будинку – 1 особа – 100,0 тис.грн;

- на будівництво житлового будинку – 1 особа – 150,0 тис.грн.

- на реконструкцію житлового будинку – 1 особа – 20,0 тис.грн.

- на газифікацію – 1 особа – 15,0 тис.грн. та 3 особи по 5,0 тис.грн.

За даними угодами вже надано кредити на суму 180,0 тис.грн.

Докладніше | Дата: 11.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 123 Надрукувати статтю  Відправити другові
Виїзний «Мобільний соціальний офіс»
Всі

З метою інформування населення за місцем проживання про послуги служби зайнятості та сучасні умови працевлаштування на ринку праці, Здолбунівським районним центром зайнятості проведено виїзну акцію у Глинську сільську раду та акцію «Випускник» у Глинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня.

Під час зустрічі у сільській раді спеціалісти відділу активної підтримки безробітних та відділу взаємодії з роботодавцями розповіли учасникам акції про можливості працевлаштування, навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, можливості отримання ваучера на сьогоднішній день.

Під час проведення акції «Випускник» профконсультант Здолбунівського центру зайнятості Ірина Боярчук ознайомила учнів із основами вибору професії, наголошуючи на тому, що вибір має відповідати здібностям та нахилам людини, а також вимогам роботодавців, розповіла учням про особливості сучасного ринку праці, можливості працевлаштування за робітничими професіями, які можна здобути в Рівненському ЦПТО ДСЗ. Учасники отримали інформацію про послуги служби зайнятості та умови реєстрації в центрі зайнятості.

Серед присутніх у залі сільської ради були демобілізовані учасники АТО та особи з обмеженими фізичними можливостями.

Всі присутні мали змогу отримати кваліфіковані відповіді від спеціалістів мобільного центру, серед яких були представники управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районні, управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації та Рівненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Докладніше | Дата: 11.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 73 Надрукувати статтю  Відправити другові
Посвідчення заповіту
Всі

…..Заповіт є односторонньою угодою, в якій викладено особисте розпорядження громадянина. Дане питання передбачене статтями 1233,1234,1235,1247 Цивільного кодексу України та главою 3 Порядком вчинення нотаріальних дій нотаріусами України від 22.02.2012 № 296/5.
…..Порядок складення заповіту
…..Нотаріус посвідчує заповіти фізичних осіб з повною цивільною дієздатністю, у тому числі подружжя, які складені відповідно до вимог статей 1233-1257 Цивільного кодексу України та особисто подані нотаріусу.

Докладніше | Дата: 11.12.2015 | Розмістив: Здолбунівське РУЮ | Прочитано: 96 Надрукувати статтю  Відправити другові
Набуття статусу біженця
Всі
images/news/unhcr.jpg
…..2002 року Україна взяла на себе міжнародні зобов’язання щодо захисту біженців, приєднавшись до Конвенції організації Об«єднаних Націй про статус біженців від 28 липня 1951 року та Протоколу щодо статусу біженців від 31 січня 1967 року, які стали частиною національного законодавства України після того, як Законом України від 10 січня 2002 року відбулося приєднання України до цих міжнародних актів.
…..Питання, пов«язані з біженцями, регулюються також актами національного законодавства України, головні з яких: Конституція України, Закон України від 8 липня 2011 року «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»
…..Відповідно до ст. 5 Закону «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», особа, яка з наміром бути визнаною біженцем в Україні або особою, яка потребує додаткового захисту, перетнула державний кордон України в порядку, встановленому законодавством України, повинна протягом п«яти робочих днів звернутися до центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, тобто до Державної міграційної служби України, із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. У випадку коли така особа під час в«їзду в Україну незаконно перетнула державний кордон України, вона повинна без зволікань звернутися до Державної міграційної служби України із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.
Докладніше | Дата: 11.12.2015 | Розмістив: Здолбунівське РУЮ | Прочитано: 85 Надрукувати статтю  Відправити другові
Керівникам (власникам) торговельних закладів.
Всі

Враховуючи експертні висновки Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації, з метою створення безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями, просимо Вас вжити заходів з облаштування об’єктів торгівлі району згідно вимог діючого законодавства, а саме:

- облаштування вхідних дверей відповідно до вимог ДБН В.2.-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення» та ДБН Б.2.2.-5:2011 «Благоустій територій» з нанесенням на них відповідного яскравого контрастного маркування «заввишки не менше 0,1 м і завширшки не менше 0,2 м, розташованого на рівні не нижче 1,2 м і не вище 1,5 м від поверхні пішохідного шляху», а також облаштування об’єктів торгівлі пандусами, бильцями та кнопками виклику для інвалідів на візках;

- наявності у середині приміщень інформаційних табличок з відповідним текстом надрукованим (дубльованим) літерно-цифровим або рельєфно-крапковим шрифтом (шрифтом Брайля) «розташованих поруч із дверима з боку дверної ручки на висоті від 1,4 до 1,75 метра»;

- наявності цінників, інформації про товар та іншої довідкової інформації, надрукованих великим контрастним шрифтом для легкого читання людьми з порушенням зору;

- наявності закріпленого працівника, який допомагав би людям з обмеженими фізичними можливостями придбати необхідний їм товар.


Докладніше | Дата: 11.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 119 Надрукувати статтю  Відправити другові
В Україні 4 серпня відзначатимуть День національної поліції
Всі

Президент Петро Порошенко підписав три укази, пов’язані з розвитком Національної поліції України.

Докладніше | Дата: 10.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 146 Надрукувати статтю  Відправити другові
У 2016 році децентралізація набере ще більших обертів
Всі

Децентралізація - єдиний спосіб для України бути успішною. Шляху назад вже нема.

Докладніше | Дата: 10.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 130 Надрукувати статтю  Відправити другові
Всього 3215 на 322 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 322 ] [>>]
Допомога учасникам АТО
Реалізація проектів будівництва
Здолбунівський ЦНАП
Соціальний захист
Реформи
Будьте пильними!


Прийом громадян


Закупівля
Громадська рада
Головна | Статті | Теми | Зміст


Генерація сторінки: 0.083 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.065 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.