Здолбунівська РДА
Реєстрація або вхід Реєстрація або вхід Головна | У вибране | Зробити домашньою
Навігація
ГоловнаГоловна
Актуальні темиАктуальні теми
ЗмістЗміст
РекомендуватиРекомендувати
Питання та відповідіПитання та відповіді
НовиниНовини
ОпитуванняОпитування
ФайлиФайли
ІнформерІнформер
Герої не вмирають!
Топ-15 цілющих джерел
Здолбунівщина туристична
Енергозбереження
Правова допомога
Інвестиції
Гаряча лінія
Цвет фона

Про справляння земельного податку
Всі
images/news/zemelniy_podatok.jpg
…..Здолбунівська ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області з метою забезпечення дотримання вимог чинного податкового законодавства в частині справляння земельного податку з юридичних осіб повідомляє наступне.
…..3 1 січня 2015 року плата за землю - це місцевий податок, який є однією із складових податку на майно.
…..Місцеві податки і збори встановлюються рішеннями, які в межах повноважень приймають сільські, селищні та міські ради. Встановлення місцевих податків і зборів здійснюється у порядку, визначеному Податковим кодексом України (далі - Кодекс).
…..Так, ст.7 Кодексу визначено загальні засади встановлення податків і зборів і, зокрема, ставок податку, податкових пільг тощо.
…..Розділом XIII Кодексу передбачено граничний розмір ставок земельного податку, у розрізі категорій земельних ділянок ставки визначаються рішенням місцевої ради.

Докладніше | Дата: 17.12.2015 | Розмістив: Здолбунівська ОДПІ | Прочитано: 114 Надрукувати статтю  Відправити другові
До відома роботодавців!
Всі
images/news/do_vidoma_robotodavciv.jpg
….. Інформуємо Вас, що з прийняттям Закону України «Про зайнятість населення», який набрав чинності з 1 січня 2013 року, роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім інвалідів). Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями квоти згідно ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» вважається працевлаштування таких громадян, про що роботодавці зобов’язані інформувати щороку центр зайнятості до 01 лютого.
….. Здолбунівський районний центр зайнятості просить надати інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню не пізніше 01 лютого 2016 року.
….. З метою забезпечення виконання роботодавцями норм чинного законодавства та надання відповідних роз’яснень, Здолбунівським районним центром зайнятості на безоплатній основі проводяться тематичні семінари, надаються індивідуальні консультації.


Докладніше | Дата: 17.12.2015 | Розмістив: Здолбунівський РЦЗ | Прочитано: 113 Надрукувати статтю  Відправити другові
Боротьба із корупцією у податковій та митній сферах
Всі
images/news/stop_korupciya.jpeg
….. Ключовим елементом в процесі оптимізації та перезавантаження так званої внутрішньої політики Державної фіскальної служби є докорінна ліквідація явища корупції, яка неможлива без активного сприяння громадян. Необхідність і важливість цього важко переоцінити, адже саме цей процес здатний вивести бізнес з тіні, що призведе до збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів та як наслідок, загального економічного зростання держави.
….. Керівник відділу власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Рівненській області Головного управління власної безпеки Державної фіскальної служби України Тарас Григорович Цибулін, наполегливо звертається до платників податків та всіх інших не байдужих громадян з проханням інформувати його про факти вимагання хабарів, одержання неправомірної вигоди службовими особами податкової та митної сфери за телефонами (0362) 69-25-78, 69-25-03 та мобільним телефоном (050) 952-83-73 в будь-який час, або ж безпосередньо шляхом проведення особистої зустрічі у підрозділі, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 12.

Докладніше | Дата: 17.12.2015 | Розмістив: ДФС у Рівненській області | Прочитано: 114 Надрукувати статтю  Відправити другові
Вітання працівникам Державної виконавчої служби
Всі
images/news/vitannia_pracivnikam_vikonavchoy_slugbi.jpg
Шановні працівники Державної виконавчої служби!

…..Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом - Днем працівника Державної виконавчої служби.
…..Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.
…..Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.
…..Переконаний, що ваші знання, досвід, високі людські якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави.
…..Бажаю Вам і вашим родинам щастя, міцного здоров«я, життєвих гараздів, благополуччя, добробуту та успіху.

З повагою,
голова Здолбунівської райдержадміністрації С. Кондрачук

Докладніше | Дата: 17.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 68 Надрукувати статтю  Відправити другові
Благодійний концерт на допомогу бійцям АТО «МОЛИМ МИРУ УКРАЇНІ»
Всі
images/news/afisha blagodiyniy koncert.jpg
Запрошуємо відвідати благодійний концерт на допомогу бійцям АТО «МОЛИМ МИРУ УКРАЇНІ» в підтримку ініціативи благодійного фонду «Руєвид» та Здолбунівської спілки учасників бойових дій та АТО «УВО», який відбудеться 18 грудня 2015 року, початок о 17.00 год. у будинку культури цементників. Будемо дуже раді бачити Вас на заході.

Разом до перемоги!

Докладніше | Дата: 16.12.2015 | Розмістив: Відділ культури | Прочитано: 86 Надрукувати статтю  Відправити другові
ОГОЛОШЕННЯ
Всі
…..На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для Вас центрі надання адміністративних послуг.

Докладніше | Дата: 16.12.2015 | Розмістив: Держземагентство | Прочитано: 93 Надрукувати статтю  Відправити другові
В яких випадках єдинник звільняєтья від сплати ЄСВ
Всі
images/news/E_S_V.jpg

Є категорії підприємців, які можуть не сплачувати єдиний соціальний внесок. Це пенсіонери за віком, інваліди, мобілізовані ФОП, підприємці з Криму та зони АТО. Але і для них існують нюанси у звільненні від сплати ЄСВ.
Пенсіонери та інваліди


Закон про ЄСВ говорить, що підприємці — пенсіонери за віком та інваліди, які отримують пенсію чи соціальну допомогу, звільняються від сплати внеску (ч. 4 ст. 4 ЗУ «Про ЄСВ»).

Підприємець, одержавши цей статус, може подати у фіскальну службу письмову заяву довільної форми і копію відповідного документа:
• довідки до акта огляду медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності;
• пенсійного посвідчення.
І вже з наступного календарного місяця він буде звільнений від сплати ЄСВ.

Докладніше | Дата: 15.12.2015 | Розмістив: Здолбунівська ОДПІ | Прочитано: 163 Надрукувати статтю  Відправити другові
Перемога Здолбунівського шахіста!
Всі
images/news/Dmitriy Grabinov.jpg
…..12 грудня 2015 року на базі обласного центру «Інваспорт» м. Рівне відбувся чемпіонат Рівненської області з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху. Здолбунівщину у цих змаганнях представляв спортсмен з ураженнями ОРА, вихованець підліткового клубу за місцем проживання «Повір у себе» Грабінов Дмитро, який є учнем Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. У фіналі Дмитро грав з спортсменом Гощанського району. Партія була вирішальною для нашого спортсмена, оскільки Дмитро поступався супернику на 1 очко. Нашому земляку вдалося вирвати перемогу на останніх секундах і стати чемпіоном області.

…..Вітаємо Дмитра та його тренера і бажаємо їм подальших успіхів.
Докладніше | Дата: 15.12.2015 | Розмістив: Відділ молоді та спорту | Прочитано: 81 Надрукувати статтю  Відправити другові
Шановні судді, працівники суду!
Всі

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників суду!


У громадянському суспільстві суд є дієвим механізмом захисту прав і свобод людини та інтересі держави. Служителі Феміди несуть відповідальність за ту сферу діяльності, яка найбільше відчуває на собі вплив соціально-економічних збурень, негараздів, правової неврегульованості. Від ефективного функціонування судової влади значною мірою залежить стабільність у державі й довіра громадян до всіх її інститутів. Тому подальше вдосконалення судової системи сприятиме утвердженню сильного та справедливого суду, зміцненню його авторитету.

З нагоди свята бажаю всім служителям Феміди міцного здоров»я та натхнення в роботі, домашнього затишку й сімейного щастя!


Хай вас завжди супроводять успіх і оптимізм.З повагою,
голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук
Докладніше | Дата: 15.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 83 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відбулось засідання круглого столу
Всі
…..З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради відбулось засідання круглого столу ініційованого Здолбунівською районною громадською організацією учасників ліквідації на ЧАЕС «Ми ще живі». На засіданні круглого столу було розглянуто ряд питань, зокрема, щодо будівництва пам«ятного знаку ліквідаторам на ЧАЕС у м. Здолбунів та виділення коштів для лікування ліквідаторів.
…..У засіданні круглого столу взяли участь голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, перший заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк, голова Здолбунівської районної громадської організації учасників ліквідації на ЧАЕС «Ми ще живі» Ольга Білецька, члени Здолбунівської районної громадської організації учасників ліквідації на ЧАЕС «Ми ще живі», керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники закладів охорони здоров«я, управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі та ЗМІ.
Докладніше | Дата: 14.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 123 Надрукувати статтю  Відправити другові
Всього 3215 на 322 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... | 322 ] [>>]
Допомога учасникам АТО
Реалізація проектів будівництва
Здолбунівський ЦНАП
Соціальний захист
Реформи
Будьте пильними!


Прийом громадян


Закупівля
Громадська рада
Головна | Статті | Теми | Зміст


Генерація сторінки: 0.082 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.061 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.