Здолбунівська РДА
Реєстрація або вхід Реєстрація або вхід Головна | У вибране | Зробити домашньою
Навігація
ГоловнаГоловна
Актуальні темиАктуальні теми
ЗмістЗміст
РекомендуватиРекомендувати
Питання та відповідіПитання та відповіді
НовиниНовини
ОпитуванняОпитування
ФайлиФайли
ІнформерІнформер
Герої не вмирають!
Топ-15 цілющих джерел
Здолбунівщина туристична
Енергозбереження
Правова допомога
Інвестиції
Гаряча лінія
Цвет фона

Встановили меморіальну дошку загиблому воїну АТО
Всі
….. На будівлі Здолбунівської ЗОШ № 4 встановили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Андрію Ярошенку.
….. 33-річний солдат-артилерист Андрій Ярошенко помер у червні цього року на Донеччині при виконанні бойових завдань. Боєць служив у 55 артилерійській бригаді. На Схід пішов добровольцем у березні 2015-го. Андрій проживав у Здолбунові, працював на залізниці. У нього залишився неповнолітній син.
….. Вшанувати пам«ять полеглого земляка прийшли рідні Андрія, його друзі, вчителі, учні, громадськість. Також відвідали захід народний депутат України Олександр Дехтярчук, депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, керівництво районної державної адміністрації та районної ради.
….. Розпочався захід з виконання гімну України. Урочисто відкрили пам’ятну дошку побратими Андрія Валерій Багамедов та Антон Українець. Настоятель Свято-Успенської парафії м. Здолбунів ігумен Дмитро відслужив панахиду за загиблим і освятив пам’ятний знак.

Докладніше | Дата: 28.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 283 Надрукувати статтю  Відправити другові
РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ
Всі
…..Управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області у зв’язку із завершенням бюджетного 2015 року повідомляє.
…..З урахуванням вимог статті 57 Бюджетного кодексу України залишки коштів з рахунків розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів (крім власних надходжень), відкритих на їх ім’я в органах Державної казначейської служби України за балансовими рахунками 35 розділу Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, станом на кінець операційного дня 30 грудня 2015 року списуються органами Державної казначейської служби України у порядку, визначеному у Регламенті роботи органів Державної казначейської служби України по завершенню бюджетного 2015 року та початку 2016 року.
…..31 грудня 2015 року управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області не працює з клієнтами по забезпеченню видаткової частини бюджетів. Водночас, органами Казначейства здійснюється погашення та обслуговування державного боргу у національній валюті, а також зараховуються надходження до бюджетів всіх рівнів.

Докладніше | Дата: 28.12.2015 | Розмістив: Казначейство | Прочитано: 167 Надрукувати статтю  Відправити другові
Штормове попередження
Всі
images/news/shtormove_poperedgennia.jpg
….. У зв»язку з ультраполярним вторгнення арктичного повітря по Рівненській області очікується різка зміна погоди: впродовж доби 28 грудня відбудеться зниження температури повітря від 4о тепла до 1о морозу. Похолодання супроводжуватиметься опадами у вигляді мокрого снігу (28 грудня з дощем), налипанням мокрого снігу, ожеледдю, посиленням північно-східного вітру до 15-20 м/с, на дорогах утвориться ожеледиця.
….. 30-31 грудня подальше похолодання: вночі до 8-14о морозу, очікується невеликий сніг. 01-03 січня утримається холодна переважно без опадів погода.

Докладніше | Дата: 28.12.2015 | Розмістив: Сектор НС та ЦЗН | Прочитано: 119 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відбувся круглий стіл на тему: «Децентралізація влади»
Всі
…..Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» був підписаний у лютому 2015 року. На осінніх виборах в області сформувалося п’ять об’єднаних територіальних громад.
…..Інформаційну та консультативну функцію щодо реорганізації територій на Рівненщині виконує обласний Офіс реформ. Саме за його ініціативи в приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації відбулось виїзне засідання громадської приймальні Рівненської ОДА в рамках якої відбувся круглий стіл на тему: «Децентралізація влади».
…..Участь у засіданні взяли директор Офісу реформ у Рівненській області Руслан Сивий, керівництво Здолбунівської райдержадміністрації та районної ради, керівники органів місцевого самоврядування. Також Здолбунівщину відвідав голова Бугринської територіальної громади Сергій Пилипчук, щоб обговорити шляхи вирішення проблем, які виникають у практичній роботі, обмінятися досвідом.

Докладніше | Дата: 25.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 170 Надрукувати статтю  Відправити другові
Оголошується конкурс малих грантів
Всі
…..Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який реалізується за підтримки Національного фонду на підтримку демократії.
…..Мета конкурсу: Активізація громад через реалізацію соціальних міні-проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.
…..Умови конкурсу: Заявки приймаються від неурядових організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих громад та відкриті до співпраці з неурядовими організаціями та ініціативними групами з інших областей України.
…..Учасники конкурсу: Громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями.

Докладніше | Дата: 25.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 127 Надрукувати статтю  Відправити другові
Відзначили кращих спортсменів
Всі
…..24 грудня 2015 року в Рівному відбулась колегія управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації О. Савчука. Головною темою колегії було відзначення кращих спортсменів та тренерів області за підсумками 2015 року.
…..Приємно було бачити серед кращих в області і представників нашого району. Кращими спортсменами за підсумками року стали: Олександра Харитонюк (Бокс), Роман Василевський (Важка атлетика), Сергій Смочек (Важка атлетика), Марія Тимощук (Важка атлетика, яка тренується під керівництвом рівненських тренерів) Микола Чабан (Боротьба вільна), Володимир Царук (Кікбоксинг, який тренується під керівництвом рівненських тренерів). Серед тренерів кращі Володимир Гордійчук, Володимир Мандзюк та Віктор Куцель.
…..Також подякою за вагомий внесок в організацію та проведення оздоровчої кампанії у 2015 році відзначено відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації та отримали грамоту і кубок за VI місце за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій зі спортивної майстерності у 2015 році з олімпійських видів спорту.

…..Рівненською обласною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України за ІІІ місце нагороджено Здолбунівську ДЮСШ «Колос» за підсумками роботи в 2015 році, які працюють в системі ВФСТ «Колос».

Докладніше | Дата: 25.12.2015 | Розмістив: Відділ молоді | Прочитано: 106 Надрукувати статтю  Відправити другові
«Інва-таксі» тепер у Здолбунівському районі
Всі
…..24 грудня 2015 р. в Здолбунівській райдержадміністрації відбулась презентація автомобіля для осіб з особливими потребами, а саме для інвалідів-колясочників. Це авто отримало назву «Інва-таксі».
…..Нещодавно Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської райдержадміністрації придбано спеціалізований автомобіль для перевезення, що користуються інвалідними візками. Це стало вагомим подарунком для цієї категорії осіб з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже нині в районі проживає близько 3,5 тисячі інвалідів, з них 171 пересуваються на візках.
…..Кошти для придбання спеціалізованого автомобіля як кажуть «збирали всім миром». До вирішення цього питання долучилися як сільські територіальні громади так і міська. Зокрема, Пятигірська, Маломощаницька, Новомощаницька, Урвенська, Копитківська, Новосілківська, Бущанська, Півченська, Богдашівська, Спасівська, Старомощаницька, Глинська, Здовбицька сільська рада і Здолбунівська міська рада. Частину коштів було виділено з районного бюджету.

Докладніше | Дата: 24.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 131 Надрукувати статтю  Відправити другові
Чергове засідання колегії
Всі
…..24 грудня відбулось засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації. На колегії було розглянуто ряд питань, зокрема про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Здолбунівському районі у 2015 році, про стан роботи із зверненнями громадян за 2015 рік.
…..Так, протягом 2015 року до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло 953 звернення громадян, що на 512 звернень більше, ніж у минулому році. Збільшення звернень відбулося внаслідок звернень учасників АТО та членів їх сімей щодо надання матеріальної допомоги. У 2015 році було проведено вісім засідань комісії з розгляду звернень громадян на отримання одноразової грошової допомоги та було надано матеріальної допомоги на суму 362000 гривень для 472 громадян. З них для 310 учасників антитерористичної операції та їх сімей було виділено 155000 гривень та на поховання учасників АТО було виділено 65000 гривень.

Докладніше | Дата: 24.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 108 Надрукувати статтю  Відправити другові
Десятки дієвих ідей для влади підготували громадські активісти Рівненщини
Всі
…..Як провести ідеальний тендер, як знизити корупцію та як покращити діалог із владою – громадські активісти Рівненщини напрацювали десятки дієвих ідей задля розвитку регіону. Це стало можливим у рамках Форуму громадських лідерів, котрий зібрав понад 80 активістів не тільки з Рівненщини, а й з Львівської, Волинської областей та міста Києва.
…..За словами керівника РОГО КВУ Олексія Горецького, ідея проведення Форуму назріла вже давно – відразу після Революції гідності.
…..«Стало зрозуміло, що є багато людей, котрі бажають змін. Чому б цю енергію та потенціал громадськості не направити на розвиток Рівненщини. Головне, що обласна влада готова слухати. Водночас, усе залежить і від того, на скільки громадський сектор готовий до продукування якісних ідей», - розповів Олексій Горецький.
…..До співпраці із громадськістю готова і Рівненська облдержадміністрація.
…..Як зазначив директор департаменту економічного розвитку та інвестицій ОДА Ігор Тимошенко, прикладом такої співпраці є розробка Стратегії регіонального розвитку Рівненщини. «Саме ідеї громадського сектору, а це близько 140 пропозицій, лягли в основу головного документу області і будуть реалізовуватись до 2017 року», - акцентував Ігор Тимошенко.

Докладніше | Дата: 23.12.2015 | Розмістив: Рівненська ОДА | Прочитано: 114 Надрукувати статтю  Відправити другові
Презентації «Таксі для осіб з особливими потребами»
Всі
images/news/taksi-invalid.jpg
….. 24 грудня 2015 р. в Здолбунівській райдержадміністрації (Здолбунів, вул. Грушевського,14) об 11.30 відбудеться презентація «Таксі для осіб з особливими потребами»
….. Нещодавно Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської райдержадміністрації придбано спеціалізований автомобіль для перевезення що користуються інвалідними візками.
….. Це стало вагомим подарунком для цієї категорії осіб з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже нині в районі проживає близько 3,5 тисячі інвалідів, з них 171 пересуваються на візках.
….. Кошти для придбання спеціалізованого автомобіля як кажуть «збирали всім миром». До вирішення цього питання долучилися як сільські територіальні громади так і міська. Зокрема, Пятигірська, Маломощаницька, Новомощаницька, Урвенська, Копитківська, Новосілківська, Бущанська, Півченська, Богдашівська, Спасівська, Старомощаницька, Глинська, Здовбицька сільська рада і Здолбунівська міська рада. Частину коштів було виділено з районного бюджету.
….. Вже найближчим часом територіальний центр зможе надавати транспортні послуги інвалідам, в першу чергу з захворюванням опорно-рухового апарату. Адже тепер таким людям легше буде дістатися до закладів охорони здоров’я, соціального захисту, торгівлі, побутового обслуговування і т.д.
….. Варто лише зателефонувати за номером телефону «2-50-24» і зазначена послуга буде надана.

Докладніше | Дата: 23.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 91 Надрукувати статтю  Відправити другові
Всього 3215 на 322 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 322 ] [>>]
Допомога учасникам АТО
Реалізація проектів будівництва
Здолбунівський ЦНАП
Соціальний захист
Реформи
Будьте пильними!


Прийом громадян


Закупівля
Громадська рада
Головна | Статті | Теми | Зміст


Генерація сторінки: 0.071 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.053 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.