Здолбунівська РДА
Реєстрація або вхід Реєстрація або вхід Головна | У вибране | Зробити домашньою
Навігація
ГоловнаГоловна
Актуальні темиАктуальні теми
ЗмістЗміст
РекомендуватиРекомендувати
Питання та відповідіПитання та відповіді
НовиниНовини
ОпитуванняОпитування
ФайлиФайли
ІнформерІнформер
Герої не вмирають!
Топ-15 цілющих джерел
Здолбунівщина туристична
Енергозбереження
Правова допомога
Інвестиції
Гаряча лінія
Цвет фона

Проставлення апостиля
Всі
…..За останні роки збільшилась кількість звернень громадян до органів державної реєстрації актів цивільного стану по питанню отримання офіційних документів для користування за кордоном. Для полегшення та прискорення процедури проставляння апостиля запроваджено електронний сервіс.
…..Проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, здійснюється згідно з Правилами проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затвердженими спільним наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України від 5 грудня 2003 року № 237/803/151/5, та Порядком проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, затвердженим наказом Міністерства юстиції України 11 листопада 2015 року № 2268/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2015 року за № 1420/27865.

Докладніше | Дата: 05.01.2016 | Розмістив: Здолбунівське РУЮ | Прочитано: 108 Надрукувати статтю  Відправити другові
МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС
Всі
Управління соціального захисту населення повідомляє, що 21 січня 2016 року в приміщенні Миротинської та Урвенської сільських рад о 10 год. та 12 год. відповідно відбудеться прийом громадян у виїзному «мобільному соціальному офісі».

Докладніше | Дата: 05.01.2016 | Розмістив: УСЗН | Прочитано: 93 Надрукувати статтю  Відправити другові
Дорога громадо здолбунівщини!
Всі
Від усього серця вітаю Вас із Новим 2016-м роком та Різдвом Христовим!

…..Із цими чудовими та світлими святами ми завжди пов’язуємо наші надії на краще майбутнє, будуємо плани й окреслюємо перспективи.
…..Бажаю, щоб Новий 2016 рік виправдав Ваші сподівання, став роком позитивних змін, втіленням заповітних мрій, а для нашої рідної України — роком миру, злагоди та процвітання!
…..Нехай оберігає всіх Вас Господь Бог від негараздів життя, а Різдвяна Зоря дарує добрий настрій та впевненість в майбутнє.
…..Зичу Вам великого людського щастя, сімейного благополуччя, любові та поваги від людей, які Вас оточують.
Веселих свят. Смачної куті і дзвінкої коляди!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою
голова Здолбунівської райдержадміністрації С. Кондрачук

Докладніше | Дата: 31.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 104 Надрукувати статтю  Відправити другові
Подарунки «від Святого Миколая» для тренерів спортивної школи
Всі
images/news/00001.jpg
…..Напередодні Нового року до Здолбунівської ДЮСШ прибули подарунки «від Святого Миколая». З бюджету району було виділено 25 тис грн на закупівлю спортивного інвентарю. Варто зазначити, що востаннє за кошти районногом бюджету здійснювалися подібні придбання ще у 2009 році. Боксерська груша, стіл для настільного тенісу, м’ячі, форма, гантелі та інше гордо показував директор ДЮСШ Віктор Куцель для голови Здолбунівської РДА Сергію Кондрачуку, його заступнику Миколі Орлову та голові Здолбунівської районної ради Олегу Дацюку, які 30 грудня приїхали привітати тренерів спортивної школи зі святами та подивитися, на що пішли бюджетні кошти. Сергій Кондрачук побажав миру та затишку сім’ям тренерів та подякував за самовіддану роботу зі спортсменами Здолбунівщини, адже завдяки їм Здолбунів завжди займає призові місця на різноманітних спортивних змаганнях.
…..Наприкінці зустрічі Олег Дацюк та Сергій Кондачук випробувати новий тенісний стіл.

Докладніше | Дата: 31.12.2015 | Розмістив: Відділ оргзабезпечення | Прочитано: 99 Надрукувати статтю  Відправити другові
Про проведення виплат у 2016 році
Всі
images/news/socialjni_viplaty.jpg
…..Верховною Радою України 24.12.2015р. схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстраційний номер 3628 від 11.12.2015р.), яким передбачається змінити умови надання окремих видів соцільної допомоги.
…..Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.
…..Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
…..З метою реалізації норм Закону Міністерством підготовлено відповідне Урядове рішення, яке буде прийняте Кабінетом Міністрів України найближчим часом.
…..При цьому, звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період січня-березня 2016 року за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, планується зазначені допомоги призначати та виплачувати з 1 січня 2016 року.

Докладніше | Дата: 30.12.2015 | Розмістив: УСЗН | Прочитано: 167 Надрукувати статтю  Відправити другові
Визначено переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»
Всі
images/news/in-text.jpg
…..За повідомленням Міністерства екології та природних ресурсів України та Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» визначено переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» у 2015 році.
…..Приємно відзначити, що серед великої кількості робіт відзнаки отримали учасники зі Здолбунівського району:
…..- в номінації «Представники місцевої державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства» відділ культури і туризму Здолбунівської районної адміністрації представивши Інформаційно-просвітницьку кампанію «Здолбунівський край цілющих джерел»;
…..- в номінації «Окремі групи громадян, громадяни (індивідуальні учасники)» Мохначук Анатолій Михайлович с. Здовбиця проект «Свято – Михайлівське джерело».
…..Метою конкурсу є залучення широких верств населення до практичних природоохоронних дій, спрямованих на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, їх раціональне використання та підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадських екологічних ініціатив.

Даний конкурс включає в себе проведення комплексу робіт з відновлення та впорядкування водних об’єктів, очистку і догляд прибережних захисних смуг річок, створення та утримання об’єктів природно-заповідного фонду для збереження біорізноманіття на берегах річок.
Докладніше | Дата: 30.12.2015 | Розмістив: ЦСПШБ | Прочитано: 114 Надрукувати статтю  Відправити другові
Для дітей з малозабезпечених сімей передали продуктові набори
Всі
images/news/resized_2.jpg
…..Наближається Новий рік! Сніжний, довгоочікуваний і чарівний. Дитячий, затишний і домашній. Свято, котре з нетерпінням чекають дорослі й діти. Яка чудова можливість поспілкуватися зі своєю родиною, провести разом час, зробити одне одному приємні подарунки й сюрпризи.
…..Найбільше сюрпризів чекають діти, які повинні відчувати підтримку не тільки від своїх батьків, а й від людей, що мають можливість подарувати дітям радість.
…..Як і минулого місяця, за ініціативи начальника Локомотивного депо Здолбунів ВП ДТГО "Львівська залізниця" Ігоря Самчука та трудового колективу цього підприємства для дітей Здолбунівщини було організовано закупівлю солодких подарунків.
…..Минулого тижня для дітей з малозабезпечених сімей були передані продуктові набори працівниками служби у справах дітей Здолбунівської райдержадміністрації.
…..Отож, у переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А для того, щоб ці бажання справдилися, ми підготували дітям казкову атмосферу.
…..Нагадуємо, що за домовленістю Сергія Кондрачука та Ігора Самчука така акція проводитиметься щомісяця, що вже стає доброю традицією!

Докладніше | Дата: 30.12.2015 | Розмістив: Служба у справах дітей | Прочитано: 131 Надрукувати статтю  Відправити другові
Підприємці з річними доходами більше мільйона повинні застосовувати РРО
Всі
…..В зв«язку з набранням чинності Закону України від 1 липня 2015 року № 569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» Державна фіскальна служба України повідомляє, що відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України (з врахуванням змін) реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами-підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 мільйон гривень.
…..У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 мільйон гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов«язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
…..ДФС України проведено відповідний аналіз та встановлено, що за 9 місяців поточного року обсяг доходу 1 мільйон гривень перевищили 346 платників єдиного податку III групи (фізичні особи-підприємці).

Докладніше | Дата: 29.12.2015 | Розмістив: Здолбунівська ОДПІ | Прочитано: 67 Надрукувати статтю  Відправити другові
На Рівненщині створили інвестиційну карту, якій немає аналогів в Україні
Всі
images/news/114916.jpg
….. Карта запрацювала на сайті Рівненської агенції із залучення інвестицій «Investinrivne».
….. Над створенням електронної мапи впродовж 2015 року працювала робоча група з питань впровадження інвестицій при Рівненській ОДА, передусім Олександр Ковальчук та Олексій Муляренко, фахівці Рівненської агенції із залучення інвестицій «Investinrivne», а також спеціалізовані підрядні установи.
….. Карту презентували для керівників районів, міст та громадськості. Також участь у презентації взяв перший заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк.
….. На інтерфейс ресурсу нанесено земельні ділянки, об’єкти нерухомості та ділянки із незавершеними будівлями – як майнові, так і сільськогосподарські комплекси. Це комунальні, державні та приватні об’єкти, котрі будуть цікавими для потенційних інвесторів. При натисканні на значок, якими будуть позначені проекти, можна побачити короткий опис об«єктів та інформацію про їхні інфраструктурні комунікації.

Докладніше | Дата: 29.12.2015 | Розмістив: Рівненська ОДА | Прочитано: 114 Надрукувати статтю  Відправити другові
Що означають для аграріїв зміни в Податковому кодексі
Всі
…..Податкове сьогодення: що означають для аграріїв зміни в Податковому кодексі – про це розповіли фіскали на кластері «Натуральне молоко»
…..Нещодавно у м. Здолбунові, в приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації відбулося засідання кластеру "Натуральне молоко". Серед учасників - начальник податкової інспекції Здолбунівського району Руслана Мичка. Компанія-ініціатор створення кластеру "Укрмілкінвест", керівники господарств та підприємств, що працюють у галузі молочного тваринництва.
…..Необхідність зустрічі зумовлена потребою об»єднання зусиль для захисту інтересів молочників, важливістю обміну інформацією, досвідом та знаннями між тваринниками області, а також обговоренням нових змін для аграріїв в Податковому кодексі.
…..Засновник кластеру "Натуральне молоко" - громадський діяч, голова Громадської експертної ради Дубенщини Михайло Корилкевич провів презентацію. Презентація стосується кластеру "Натуральне молоко", який заснував у 2009 році. Кластер об’єднує групу господарств, підприємств галузі, кожне з яких є самостійним суб’єктом господарювання. Метою кластеру "Натуральне молоко" є подолання тенденцій монополізації ринку молока, встановлення справедливої ціни, участь у формуванні державної політики щодо підтримки вітчизняного АПК, залучення інвестицій для розвитку молочної галузі регіону, обмін досвідом, впровадження інноваційних проектів в галузь молочного тваринництва.

Докладніше | Дата: 29.12.2015 | Розмістив: Здолбунівська ОДПІ | Прочитано: 104 Надрукувати статтю  Відправити другові
Всього 3215 на 322 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 322 ] [>>]
Допомога учасникам АТО
Реалізація проектів будівництва
Здолбунівський ЦНАП
Соціальний захист
Реформи
Будьте пильними!


Прийом громадян


Закупівля
Громадська рада
Головна | Статті | Теми | Зміст


Генерація сторінки: 0.076 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.058 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.